image

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

1989 yılında hayvan alım satım işiyle çalışma hayatına başlayan ve gün geçtikçe Trakya’nın sayılı yerli et imalatçılarından biri olan ÇİFTLİKET ENTEGRE GIDA SANAYİ  VE TİCARET A.Ş. temellerini, 1993 yılında  kasapçılıkla atmış ve 2004 yılında da çeşitli büyük bayilikleri de bünyesine katarak, Trakya da Et ürünleri toptancılığına başlamıştır.

2010 yılına gelindiğinde firmamız daha da büyüyerek şirketleşmiş ve et ürünleri imalatına başlamıştır. Firmamız tecrübenin çağdaş teknoloji ile bütünleşmesi sayesinde sektöründe kendisinden bahsettiren önemli bir marka olmuştur. Başta köfte ve sucuk ürünleriyle imalata başlayan firmamız gün geçtikçe üretim gamını arttırarak dana değerli et ürünleri ve sakatat ürünleriyle ürün portföyünü arttırarak üretimine devam etmiştir. 

Trakya’nın yerli besi hayvanlarından kesilen etler yerli et kombinelerinde islami usullere uygun olarak kesilip müşterilere sunulmaktadır.

image

"30 Yıllık Tecrübe"

0282 653 27 99

Ürünlerimiz Ambalajında Daha Sağlıklı, Daha Doğal

image

M.A.P. Ambalaj

image

Bu yöntemde, PP (Polypropilen) kap içerisindeki hava, vakum yöntemiyle emilir. Emilen havanın yerine, yine atmosferde bulunan gazlardan (oksijen, karbondioksit ve azot) oluşturulan özel bir karışım doldurulur. .

Gördüğünüz Ürünü Alın

image

Daha sonra, ürünü dış atmosfer ortamından tamamen ayıran ve doğal görünümüyle net olarak gösterebilen şeffaf filmler kaplanır. .

Önceliğimiz Müşterilerimiz

image

MAP teknolojisiyle paketlenen ambalajlarda satılan ürünlerde denetim kolaylığı, ürün standardı, ürün kimliği, hijyen garantisi gibi tamamen tüketici dostu avantajlar vardır. .

%100 Güvenli Gıda

image

Etin ilk günkü tazeliğini 0-4° derecede 10 gün, -18° derecede 6 ay boyunca korumasını ve besin değerini kaybetmeden tüketilmesini sağlayan MAP ambalajlı ürünler %100 gıda güvenliğine sahip ürünlerdir..

image

Sizin İçin En İyi Hizmet

image
image

30

Yıllık Tecrübe
image

1200

Mutlu Müşteri
image

350

Yıllık Üretim (ton)
image

15

Uzman Personel

Haberler / Blog

image
MAP Ambalaj
21.01.2020

MAP Ambalaj

M.A.P. (Modified Atmospher Packing) yöntemi, gıdaların raf ömrünü uzatmaya yönelik bir gıda teknolojisidir.  Bu yöntemde, PP (Polypropilen) ka

Devamı
Vakum Ambalaj
21.01.2020

Vakum Ambalaj

Ürünlerimiz artık daha sağlıklı, daha doğal Vakum ambalaj, torba içerisindeki havanın vakumlama yöntemli ile boşaltılıp torba ağzının kaynakla kapatıl

Devamı
Frigrofik Sevkiyat
21.01.2020

Frigrofik Sevkiyat

Hammaddelerin et ürünlerine dönüşmesi +4 derecelik bir ortamda gerçekleşir. Çiftliket’in üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijye

Devamı

Whatsapp Destek

Çiftliket

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?